Polacy w Bristolu i South West

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie?

W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 19:49 #71816

• mp
  • Senior Boarder
Czy ktoś odbierał ostatnio paszport z Konsulatu RP w Londynie? Jeżeli tak, to proszę o podanie godzin, w jakich można to zrobić... Mam informację z Konsulatu z marca, a której wynika, że w poniedziałki wydają paszporty od 10:00 do 12:00, a w pozostałe dni tygodnia od 14:00 15:30. Zadaję pytanie tu, bo chcę jechać jutro, więc nie ma czasu na kontakt z Konsulatem...

Aha!
Wniosek składałam w zeszłym roku, więc na pokwitowaniu wpłaty nie mam wyznaczonych godzin.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 19:59 #71819

• mazzz
  • Platinum Boarder
obojetnie o ktorej sie pojawisz paszport i tak dostaniesz.
Obys tylko przyjechal w godzinach pracy konsulatu.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 20:11 #71820

• mp
  • Senior Boarder
Właśnie tego nie jestem pewna. Popatrz tutaj: www.wykop.pl/link/1207725/absurdalny-pom...onsulatu-w-londynie/

i tutaj, w komentarzu: www.poloniapeterborough.com/wyprawa-po-paszport-do-konsulatu/

Poza tym, jak już wspomniałam w marcu tego roku dostałam emailem informację z Konsulatu o godzinach odbioru paszportów, jak powyżej w pytaniu, które zadałam.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 20:50 #71828

• mazzz
  • Platinum Boarder
oni tylko tak pisza bo musza byc podane jakies tam godziny.
Pamietaj ze my jedziemy kawal drogi i zawsze moze cos wypasc po drodze i jak sie spoznisz to mieliby nie wydac ci paszportu.
Wez troche na logike.
Moze miejscowym to moga tak robic ale nam nie.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 21:16 #71838

• damian94
  • Platinum Boarder
odbieralem paszport w maju w godzinach wyznaczonych przez konsulat. w innych godzinach ci nie wydaja bo nawet nie wejdziesz do srodka bez umowionej wizyty. o 14 kolejka byla nieziemsko dluga i myslalem, ze nie zdaze odebrac. gdy wychodzilem o 15 w srodku bylo juz tylko kilka osob. watpie zeby wydali paszport kiedy chcesz bo przyjechalas z bristolu. zauwaz, ze konsulat nie pracuje we wszystkie wolne dni w UK i PL!
Za tę wiadomość podziękował(a): mp

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 21:25 #71840

• mazzz
  • Platinum Boarder
Umowiona to musisz miec wizyte na skladanie paszportu.
Po odbior jedziesz w wyznaczony dzien.
wazne zeby przyjechac po odbor paszpotru.
No i musisz przyjechac w godzinach ich pracy a nie po bo wiadomo ze wtedy to dupa blada.
Moj maz ledwo co zdazyl odebrac i nawet sie pytal jak jest z tym godzinami to urzedniczka powiedziala ze kiedy przyjedzie wtedy dostanie a paszport odbieral niedawno.
Byc moze ze wszystko tez zalezy od humoru urzedniczki.
Ja pisze to co wiem z wlasnego doswiadczenia.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 21:37 #71842

• damian94
  • Platinum Boarder
konsulat nie wyznacza dnia odbioru tylko podaje od ktorego dnia mozna odebrec paszport i w jakich godzinach.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 12/06/2012 21:41 #71843

• mp
  • Senior Boarder
Jak już wspomniałam na początku - nie wyznaczono mi dnia odbioru, to po pierwsze. Po drugie, odebrać paszport można w ciągu pięciu lat od jego wydania (w moim przypadku, bo to paszport pięcioletni dla mojego syna). Skoro, jak piszesz, mąż ledwie zdążył przed zamknięciem Konsulatu, to znaczy wg mnie, że przypadkiem trafił właśnie na godziny wydawania paszportów. A to czy się wejdzie do środka czy nie nie zależy od żadnej z urzędujących tego dnia pań, tylko od raczej burakowatego ochroniarza, który stoi przy wejściu.
Dlatego skłaniam się ku temu, co napisał Damian.

Odp: W jakich godzinach odbiór paszportów w Konsulacie RP w Londynie? 09/16/2013 17:54 #90261

• Anita78
  • Fresh Boarder
Jesli ktos szuka godzin otwarcia to sie zmienily i czasem nawet wysylaja poczta!!! narescie.
Tu sa godziny:
www.poloniapeterborough.com/zmiana-godzi...ambasady-w-londynie/
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.35 sekundy