Polacy w Bristolu i South West

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wynajem mieszkania w UK
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wynajem mieszkania w UK

Odp: Wynajem mieszkania w UK 12/06/2012 21:50 #71846

• mypebble
  • Platinum Boarder
barbarasemeniuk napisał:
Wittam. W czerwcu kończę licencjat z pielegniarstwa i chcę wyjechać . Interesuje mnie Britol, właśnie. Czy mogłabyś mi poradzić od czego wogóle zacząć przy wynajmie mieszkania w takim mieście? Jak wahają sie ceny mieszkań. Interesuje mnie kawalerka. Ile muszę przygotować kasy na sam start? Nie wiem jaka okolica jest dobra. A jak wygląda komunikacja? W miarę wporządku? Wszędzie można dojechać? Chcę wyjechać z narzeczonym nie dłuzej niż na 2 lata Myślicie ,ze damy radę? Chcemy się trochę dorobić i kupić mieszkanie w Warszawie.

najlepiej zaczac od wynajmu pokoju, ogloszenia znajdziesz na tym forum, gumtree, trade-it itp. jesli chcialabys wynajac mieszkanie to musisz miec historie kredytowa i stale zatrudnienie w UK lub czynsz za 6 miesiecy z gory - tak jest w wiekszosci agencji. pozatym wynajmujac pokoj nie wiazesz sie umowa na 6 miesiecy od razu. co do dzielnic to zalezy gdzie bedziesz pracowac, ogolnie nieciekawie jest na St pauls i Easton, niektore czesci Knowle, w sumie czasem co ulica to inaczej... transport publiczny to dramat a podroz trwa godzinami, zamieszkaj blisko pracy lub kupcie pojazd. co do dorobienia sie w 2 lata na mieszkanie to watpie, koszty zycia sa dosc wysokie, oczywiscie to jeszcze zalezy jaki styl zycia macie i ile bedziecie zarabiac, obawiam sie ze moze wam sie tu spodobac i zmienicie plany. powodzenia
Ostatnio zmieniany: 12/06/2012 21:51 przez mypebble.

Odp: Wynajem mieszkania w UK 12/06/2012 22:08 #71848

Ojej to o tym nie wiedziałam. Oczywiście wiem ,że w 2 lata nie da się zarobić kokosów ale chodzi chociaż o jakąś część kwoty;D A orientuje się ktoś jak wygląda praca dla pielegniarek w Bristolu? Oczywiscie wiem ,ze pół roku będe czekała na numer PIN- wiem jak już to wszytsko załatwić Interesuje mnie tylko czy w tym miescie jest duże zapotrzebowanie na pielegniarki ?

Odp: Wynajem mieszkania w UK 12/06/2012 22:09 #71849

• muchabzz
  • Platinum Boarder
a jak z angielskim ? bo cos tak mi sie wydaje ze terminologie to ty musisz znac jesli chcesz pracowac w zawodzie ....
Ostatnio zmieniany: 12/06/2012 22:10 przez muchabzz.

Odp: Wynajem mieszkania w UK 12/06/2012 22:16 #71852

• mazzz
  • Platinum Boarder
Znajoma jest pielegniarka skonczyla studia i przyjechala tutaj do pracy jednak jej jezyk byl slaby wiec do szpitala nie zostala przyjeta.
Zalapala sie najakis czas do domu opieki ale i tam uznali ze jezyk za slaby i niestety dzis dziewczyna znow jest w Polsce.
Jezeli masz jezyk dobry to smialo a jezeli slaby to sie podszkol bo w tym zawodzie musisz pacjentow rozumiec jak i im wytlumaczyc co nieco tez.

Odp: Wynajem mieszkania w UK 12/06/2012 22:54 #71860

• blerwa
  • Gold Boarder
jesli chodzi o prace pielęgniarki to zależy napewno zaczniesz od jakiegoś nersingu i jaksie w nim sprawdzisz to sami ci zrobia wszystkie papierki to zalezy a najlepiej z polski to jechać na konkretny kontrakt z jaims nersingiem wtedy pomagaja ci znaleść mieszkanie i wogole. ale praca jest cięzka na początku
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.27 sekundy